• Adres Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Enka Binası No:108 Kat:10 Şişli/İstanbul
  • Bize Ulaşın!+90 (212) 347 44 34
  • E - Mailinfo@serdaroktem.av.tr
Hakkımızda - Öktem Hukuk Bürosu

Kurumsal

Öktem Hukuk Bürosu, Av. Serdar Öktem tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Pratik ve çözüm odaklı yaklaşımlar ile geniş bir yelpazede müvekkil odaklı hizmetler vermektedir.

Uyuşmazlıklar yaşanmadan önce önleyici hukuk danışmanlığı ile müvekkillerinin işlerini, zamanlarını ve gelirlerini korumaya özen göstermekte, uyuşmazlıklarda da yasal çerçevede çözümler üretmektedir.

Öktem Hukuk Bürosu, başarılı ve dinamik avukat kadrosu ve alanında uzman danışmanlarıyla çalışmalarına devam ederken, hukuk alanında gelecek vadeden genç avukatları da bünyesinde yetiştirerek hem takım arkadaşları ihtiyacına hem de hukuk dünyasının yetişmiş insan ihtiyacına yatırım yapmaktadır.

Hukuki süreçleri, değişiklikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek çağın gerekliliklerine hızlı bir şekilde adapte olmak Öktem Hukuk Bürosu’nun öncelikleri arasındadır.

Tüm Türkiye’de hukuki süreçleri takip etme yeterliliğine sahip ekibiyle, Öktem Hukuk Bürosu hem ulusal hem de çok uluslu şirketlere nitelikli, pratik ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Öktem Hukuk Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar ile problemlerinizi profesyonel bir biçimde çözüme kavuşturmak amacıyla müvekkilleriyle yüz yüze görüşmeyi , müvekkillerine ayrıntılı bilgi vermeyi , müvekkil şirket ve kurumlara çalışmalarında haftalık / aylık faaliyet raporları göndermeyi sorumluluk ve amaç edinmiştir.

Av. Serdar Öktem
(Kurucu)

10 + yıllık tecrübe

Başarılarımız

Biz çok gururluyuz.

0+
Tamamlanan Dava
0+
Mutlu Müşteri
0
Kazanılan Dava
0+
Çalışan